OTEL | UÇAK | TUR | ARAÇ KİRALAMA

 

Delta Havayolları...

• 15 Aralık 2005 tarihine kadar İstanbul - New York - İstanbul uçan tüm SkyMiles üyesi olan yolcular Business ve Ekonomi de çift mil kazanıyorlar...

• Businnes Class uçan yolcular ikinci yolcu'yu %50 indirimli uçuruyor, Amerika'ya 1659€+tax'dan başlayan fiyatlarla.

• Delta Hava Yolları Bagaj Limit Değişiklikleri;

Yolcular uçtukları sınıf ve SkyMiles üyeliklerine göre Aşağıdaki şartlarda bagaj taşıma hakkına sahiptirler;

Business Class Yolcuları: 3 Adet, Platinium , Gold ve Medallion SkyMiles Üyesi Yolcular ; 3 Adet, Economi Class Yolcuları : 2 Adet

Check-in esnasında verilecek her bir bagajın ağırlığı 22.5 kiloyu aşmamalıdır.

Bagajların en - boy - yükseklik toplamı 150cm’i geçmemelidir.

Ağırlığı 22.5 ile 32 kilo olan bagajlardan 25 Amerikan Doları fark alınır .

Ağırlığı 22.5 kilo ile 32 kilo arası olan iki parçanın üstündeki her ilave bagajdan NYC icin 115 Amerikan Doları diger sehirler icin 135  Amerikan Doları alınır.

Ağırlığı 32 ile 45 kilo arası bagajlardan veya ölçü toplamı 150cm-205cm olan bagajlardan  NYC için 270 Amerikan Doları diğer şehirler için 330 Amerikan Doları fazla ücret alınır.

45 kiloyu aşan veya ölçüsü 205cm’den büyük bagajlar check-in esnasında kabul edilemez. Bu ölçüdeki bagajlar için yolculuk başlamadan önce Delta Kargo bölümü ile irtibata geçilmesi rica olunur.

Yolcular el bagajı olarak kişisel bir eşya (bayan el cantası, diz üstü bilgisayar çantası, makyaj çantası gibi) ve bir adet Delta’nın el bagajı standardını belirleyen SizeWise ünitesine sığacak büyüklükte, 15 kiloyu geçmeyen el çantası taşıyabilirler.

Bebekli yolcuların 1 EKSTRA bagaj (yukarıdaki ölçülerde) ve 1 bebek arabası taşıma  hakkı vardır.

**Business ve SkyMilesElite bagaj kuralları sadece Delta Hava Yolları’nın kendi ucuslarında geçerlidir.

**AIR FRANCE,ALITALIA, CSA-CZECH AIRLINES, AEROMEXICO, KOREAN AIR, KLM,  CONTINENTAL ve NORTHWEST ile yapılan ortak uçuşlarda uçulan hava yolunun bagaj kuralları   geçerlidir.

 

• Amerikan Gümrük kuralları gereği, 07 Eylül 2005 tarihinden itibaren A.B.D'ye vize ile seyahat edecek bütün yolcuların check-in sırasında Amerika'da kalacakları adresi, Sokak ismi ve numarası, Şehir, Eyalet, Posta Kodu gibi bilgileri tam olarak havayolu görevlisine bildirmesi zorunludur, aksi halde check-in işlemlerini gerçekleştirilemeyecektir.

• Delta hava yollarından bagaj yönetmeliği . Check-in esnasında verilecek her bir bagajın ağırlığı 32 kiloyu aşmamalıdır. Yolcular el bagajı olarak kişisel bir eşya ve bir adet Delta'nın el bagajı standardını belirleyen SizeWise ünitesine sığacak büyüklükte , 15 kiloyu geçmeyen el çantası taşıyabilirler. Bebekli yolcuların 1 ekstra bagaj ve 1 bebek arabası taşıma hakkı vardır.Business Class yolcular 3 parça bagaj. Platinium , Gold ve Medallion kartlı Skymiles üyesi yolcular 3 parça bagaj. Economy class yolcuları 2 adet bagaj hakkına sahipler.

Ayrıntılı bilgi Setur ofislerinde.

» Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar
» Konsolosluk ve Vize Bilgileri
» Yurtiçi ve Yurtdışı Hava Durumu Bilgileri